× Diskuze a fórum o alternativní medicíně

Kolik stoji léčitel?

  • antoniejulie@seznam.cz
  • Avatar uživatele antoniejulie@seznam.cz
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
#1 od antoniejulie@seznam.cz
Odpověděl antoniejulie@seznam.cz pro téma Kolik stoji léčitel?
Nello a nechcete se léčit sama? Znám vynikající přírodní produkty a napíšu jak je užívat, ale nejdříve si vyčistěte krev od virů, plísní a podobných havědí a uvidíte za 10 dnů výsledek. Mohu zaslat i 5 minutové video jak se krev krásně vyčistí a začne léčebný proces na problém, který Vás sužuje. Mohu zaslat na mail to video

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • peterjabb@email.cz
  • Avatar uživatele peterjabb@email.cz
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
  • Zdraví nade vše
Více
#2 od peterjabb@email.cz
Odpověděl peterjabb@email.cz pro téma Kolik stoji léčitel?
Záleží na tom na co to potřebujete. Napište mi na ten mail co jsem Vám uvedl a pošlu Vám obšírné informace i s cenama a použítí atd.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od Alena
Odpověděl Alena pro téma Kolik stoji léčitel?

A nemáte chuť si zdravotní problémy odstranit sama světově patentovanou novinkou. Jedná se o produkty z výtažků tisíců léčivých bylinek, které jsou za pomocí nanoefektorů ve spreji dopravovány po na stříkání za několik vteřin na místo, které je postiženo zdravotním problémem. Informace mohu zaslat na mail. pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


A kolik to stojí?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • peterjabb@email.cz
  • Avatar uživatele peterjabb@email.cz
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
  • Zdraví nade vše
Více
#4 od peterjabb@email.cz
Odpověděl peterjabb@email.cz pro téma Kolik stoji léčitel?
A nemáte chuť si zdravotní problémy odstranit sama světově patentovanou novinkou. Jedná se o produkty z výtažků tisíců léčivých bylinek, které jsou za pomocí nanoefektorů ve spreji dopravovány po na stříkání za několik vteřin na místo, které je postiženo zdravotním problémem. Informace mohu zaslat na mail. pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#5 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Kolik stoji léčitel?

Známá měla nemocného tatínka a klasická medicína mu nepomáhala, tak se rozhodli, že ho budou vozit sto kilometrů k vyhlášenému homeopatovi, stále je to tisícikoruny, které neplatili přímo jemu, ale za přípravky a doplňky, které mu předepsal. Léčba nepomohla a jeho stav se nezlepšil.


Taky znám spíš negativní zkušenosti, že někdo daleko dojížděl někam pryč a dal za to strašné peníze a ono mu to vůbec nepomohlo, jenom to vycinkalo rodinu. Ale zase kdyby nebyly nějaké výsledky, tak by se za nimi tak nejezdilo, ne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#6 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Kolik stoji léčitel?

Dobrý den, chystám se jít k léčiteli, ale nevim kolik si mám připravit...? A kolikrát se tam tak chodí? Nebo je to služba zadarmo? Děkuji

To je asi hodně individuální. Také je otázka, co znamená slovo "léčitel". Pokud je to opravdu odborník, který se tím živí, tak to asi něco stát bude. Také to může být nějaký šarlatán, i takoví jsou. A častost návštěv je zřejmě též individuální.


Také si myslím, že se to bude dost lišit, ale i když jsou to ti šarlatáni, tak ti už nejsou vůbec zadarmo, ti si to snad účtují ještě výš, než ti opravdoví léčitelé, ne? Já si myslím, že to zadarmo nebude dělat nikdo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#7 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Kolik stoji léčitel?

Dobrý den, chystám se jít k léčiteli, ale nevim kolik si mám připravit...? A kolikrát se tam tak chodí? Nebo je to služba zadarmo? Děkuji

To je asi hodně individuální. Také je otázka, co znamená slovo "léčitel". Pokud je to opravdu odborník, který se tím živí, tak to asi něco stát bude. Také to může být nějaký šarlatán, i takoví jsou. A častost návštěv je zřejmě též individuální.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#8 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Kolik stoji léčitel?
Známá měla nemocného tatínka a klasická medicína mu nepomáhala, tak se rozhodli, že ho budou vozit sto kilometrů k vyhlášenému homeopatovi, stále je to tisícikoruny, které neplatili přímo jemu, ale za přípravky a doplňky, které mu předepsal. Léčba nepomohla a jeho stav se nezlepšil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#9 od Alena
Odpověděl Alena pro téma Kolik stoji léčitel?
Já žiju v tom, že je to zadarmo?:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#10 od Nella
Kolik stoji léčitel? vytvořil uživatel Nella
Dobrý den, chystám se jít k léčiteli, ale nevim kolik si mám připravit...? A kolikrát se tam tak chodí? Nebo je to služba zadarmo? Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje