× Diskuze a fórum o hubnutí a dietách

Vegetariánská strava

Více
- #1 od Katarína945
Katarína945 odpvěděl/a: Vegetariánská strava
Vačšinu roka som vegetariánka, ale niekedy si dám aj maso. Veľmi ma baví experimentovať so šalátmi a najnovšie som prišla na chuť pridávaniu ovocia do zeleninového šalátu. Pre mňa sú ideálnou voľbou GOJI bobule, ktoré pridávam častokrát. Našla som e-shop, kde majú zadarmo prepravu, tak teraz je moja závislosť na maximálnom leveli.
Poslední úprava: od admin.

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
#2 od Schwabka
Schwabka odpvěděl/a: Vegetariánská strava
Podle mě vegetariánů, kteří žijí tímto způsobem, je spousta. Takže to asi jde. Ale chce to vědět, jak se to má správně dělat. Myslím, že je to docela riskantní, obzvláště je-li člověk aktivní sportovec, ale určitě ne nemožné. Rozhodně bych doporučovala konzultaci s odborníkem na toto téma. Tlustého vegetariána jsem ještě neviděla, takže hubnoucí účinek to mít nejspíš bude.

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
#3 od Patník
Patník created the topic: Vegetariánská strava
Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat, jestli je možné účinně a zdravě zhubnout pomocí vegetariánské stravy? Jistě to nese velká úskalí a odhodlání pro tento životní styl. Rád aktivně běhám a proto by mě zajímalo i to, jestli bych měl dostatek energie, kdybych nejedl maso? Předem všem moc děkuji za zkušenosti a cenné rady.

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.