× Diskuze a fórum o závislostech

Jak přestat kouřit?

Více
- #1 od verca.fontanka
Odpověděl verca.fontanka pro téma Jak přestat kouřit?
Dostala jsem k narozeninám elektronickou cigaretu Joyetech a od té doby kouřím jen elektronicky. Jednoduchá manipulace. Ze začátku se vůbec netrápíte nějakým složitým sestavením. Mohu s klidem říci, že je to opravdu luxusní cigareta. Lehoučká, vůbec o ni skoro nevíte. V tolika skvělých barevných provedeních ji můžete zakoupit. Splňuje vše, co je v nabídce.
Poslední změna: uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od MichalNovo
Odpověděl MichalNovo pro téma Jak přestat kouřit?
Ty jo kdyby tak byl jednoduchý návod na to jak přestat kouřit, tak si myslím, že by spoustě kuřáku bylo hned líp :D Já jsem to zkoušel snad milionkrát jako že takový to dám si předsevzetí na nový rok, pak si zkusím ty zvykačky nikotinový no ale stejně sem se k tomu vždycky vrátil. Takže pro mě o ničem, rovnou říkám, že klobouk dolů před těma kdo to zvládli třeba ze dne na den a drží se. Jediný co mě dostalo abych se na ty klasický cigarety vykašlal byly elektronický. Jsem na ní už přes rok, baví mě zkoušet nový a nový takže jich mám několik, dávat si slabý obsahy a jen si u toho relaxovat. Mám ted novější typ od vapour2 a ten si už dávám tak 4 krát týdně maximálně a uplně mi stačí. Vím, že to s kouřením jsem nepřestal, ale už jen to že jsem se vzdal normálních je pro mě úspěch.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od Lejlinka
Odpověděl Lejlinka pro téma Jak přestat kouřit?
já jsem se snažila přestat kouřit několik let,ale asi jsem to "nemyslela vážně", protože jsem vždy vydržela pár dní a pak zase začala. Kouřila jsem tak 15 cigaret denně. Pak jsem zjistila, že jsem těhotná a okamžitě jsem přestala. Celé těhu jsem nekouřila a do 8 měsíců malého taky ne. Pak jsem si jednu dala a už v tom zase lítám. Naštěstí se držím už 8 měsíců na 2-3 denně. Ale pánujeme druhé dítko, takže dokouřím krabičku a končím. Takže pro mě je jediná motivace dítě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Jak přestat kouřit?
Taky znám několik takových osobností, kteří sami sobě poručili: STOP a přestali kouřit skoro okamžitě. Je neuvěřitelné, že někdo, kdo kouřil dvě krabičky denně, měl tolik vůle a odhodlání, že to zvládl, to jsou podle mě borci a před nimi smekám. Nedokážu si představit, že bych si ze dne na den řekla: A nejím sladké, a už si nekupovala sladkosti.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#5 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Jak přestat kouřit?
To je pravda, někteří lidé na to prostě mají. Podle mě, a už tady ten názor padl, je to o tom, jestli chcete nebo nechcete. Znám několik lidí, kteří přestali kouřit z fleku, protože se prostě tak rozhodli. Nic víc, nic míň. V době absťáku prý pomáhá žvýkačka nebo bonbony (což také není nejzdravější, ale pořád lepší než hulit)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#6 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Jak přestat kouřit?
To by mohlo zabrat u někoho, kdo těch peněz nemá moc a je to poznat na rodinném rozpočtu, že? Protože já sice nekouřím, ale když se občas podívám do trafiky, tak tam myslím nevidím nic pod 60 korun za krabičku, a když dá někdo dvě krabičky za den, tak to je celkem dost veliká pálka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#7 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Jak přestat kouřit?
Vidina úspory financí by třeba pomohla. Prostě si ty cigarety jednoho dne nekoupíte a hotovo :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#8 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Jak přestat kouřit?
To musí být silná motivace, myslím že různé náplasti a léky moc nepomohou, pokud sama nechcete. vím, že kamarádka otěhotněla a v době těhotenství přestala kouřit, pak v době kojení to ještě vydržela, ale potom znovu začala. Takže se chce se rozhodnout a skončit s tím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#9 od sisi
Odpověděl sisi pro téma Jak přestat kouřit?
Buď někdo přestat kouřit chce, nebo nechce, to je celé

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#10 od hihi
Odpověděl hihi pro téma Jak přestat kouřit?
Pravda, elektronické cigarety mohou pomoci

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • petulee
  • Avatar uživatele petulee
  • Návštěvník
  • Návštěvník
- #11 od petulee
Odpověděl petulee pro téma Jak přestat kouřit?
Mě pomohlo přestat kouřit že jsem přešla z klasických cigaret na elektronické. Chuť zapálit si klasickou cigaretu jsem neměla a v té elektronické jsem si postupně ubírala dávku nikotinu. Tak to vyzkoušejte a uvidíte. Ale musíte mít k tomu taky pevnou vůli a odhodlání přestat kouřit.
Poslední změna: uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#12 od Z3
Odpověděl Z3 pro téma Jak přestat kouřit?
Dobře, omlouvám se :). Příště si dám větší pozor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#13 od admin
Odpověděl admin pro téma Jak přestat kouřit?
bez reklam prosím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#14 od Katka
Odpověděl Katka pro téma Jak přestat kouřit?
Já otěhotněla a přestala sem ze dne na den. Sice se mi 14 dní zdálo jak sem si zapálila, ale postupně to přešlo. Každopádně až dokojim, tak už se těšim na presíčko a cigaretku v kavárničce :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Alena
  • Avatar uživatele Alena Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
Více
#15 od Alena
Jak přestat kouřit? vytvořil uživatel Alena
Máte nějaké zaručené triky při přestávání s kouřením?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje