× Diskuze a fórum o zdravém životním stylu

Jaký vliv má televize na vaše dítě?

Více
#1 od Alena
Odpověděl Alena pro téma Jaký vliv má televize na vaše dítě?
Tak dětem pouštíme Prima Zoom, tlak okolí je velký...tak aspoň něco poučného...ČT2 už dnes není co bývala

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od kiki
Odpověděl kiki pro téma Jaký vliv má televize na vaše dítě?
Naše děti se na televizi občas dívají a zatím si nemyslím, že je to nebezpečné..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od mss
Odpověděl mss pro téma Jaký vliv má televize na vaše dítě?
Děti ještě tedy nemám, ale mám mnohé zkušenosti s hlídáním dětí. A panečku, televize je zlo. Neříkám, že by zase měli být pořád jen někde venku, ale když si vezmu, když jsem já byla malá, tak jsem se na televizi pořádně ani nedívala, protože jsme s kamarády pořád někde poletovali. A dnes? Dnes je všude jen samá elektronika, a dítě pomalu ještě v peřince má svůj první mobil nebo počítač…

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od Alena
Odpověděl Alena pro téma Jaký vliv má televize na vaše dítě?
doma televizi nemáme a dětem to asi na zdraví neubírá...:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
#5 od admin
Jaký vliv má televize na vaše dítě? vytvořil uživatel admin

První dva roky života jsou považovány za kritické období pro rozvoj mozku. S TV a ostatními elektronickými médii by se měly setkávat formou zkoumání, hraní, a komunikace s rodiči a ostatními, což podporuje učení a zdravý fyzický a sociální rozvoj. Jak děti stárnou, příliš mnoho času stráveného s obrazovkou může interferovat s činností, jako jsou fyzická aktivita, četba, dělání domácích úkolů, hraní s přáteli a trávení času s rodinou.

Číst více ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje