× Diskuze o nemocech

Nový trend v léčbě akné

Více
#1 od Alena
Odpověděl Alena pro téma Nový trend v léčbě akné
Ketopeeling je nesmysl, přína akne je třeba léčit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od SimonSt
Odpověděl SimonSt pro téma Nový trend v léčbě akné
Já jsem měl bohužel jako mladý taky akné a nejvíce ze všeho mi pomohli konopné mastičky, jmenovalo se to nejak cutishelp mam pocit nebo tak. vysusilo mi to plet a rychleji se rany hojily a tolik nehnisaly. byl jsem pak sice vysusenej jak susenka ale jak se vse sloupalo mel jsem plet jak detatko :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od mss
Odpověděl mss pro téma Nový trend v léčbě akné
Když jsem byla mladší, tak jsem na akné docela trpěla, nebylo to vůbec příjemné, ale hlavně ani estetické, a jak jsou puberťáci více citliví... ale jako všechno zlé to přešlo. Ale taky šlo hlavně o to, že jsem se o pleť řádně starala, a nemám z toho teď žádné velké následky. Péče je základ, jak kosmetická, tak celkově o své tělo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
#4 od admin
Nový trend v léčbě akné vytvořil uživatel admin

Akné je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže zvané přesně Acne vulgaris. Vyskytuje se především v pubertě a během života postihne téměř 90% bílé populace. Dochází ke vzniku nehezkých a bolavých furunklů ucpáním zánětlivě změněných vývodů mazových žláz. V ucpaných mazových žlázách se poté pomnožují bakterie,kvasinky a roztoči. Tento zánět může přestoupit až do hlubších částí pokožky a zanechat drobné jizvičky, které se jen těžko odstraňují. Akné se může vyskytnout prakticky na celém těle, ale nejvíce se vyskytují na právě nejviditelnějších místech, což překáží především dívkám. Jde o obličej, dekolt, ramene, záda hruď. Léčba akné může být nesnadná, zvláště nezačne-li se s ní včas.

Číst více ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje